top of page

út 31. 10.

|

Praha 2

Velké setkání neziskovek

Největší akce letošního roku je tady. Tentokrát se těšíme na 60 zástupců z neziskového sektoru, hosty z veřejné správy, firemní partnery a exkluzivní speakery. Akce se koná pod záštitou místostarostky městské části Praha 2 Lucie Pechové a Ministerstva Práce a Sociálních věcí.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Velké setkání neziskovek
Velké setkání neziskovek

Čas a místo

31. 10. 2023 17:00 – 20:00

Praha 2, Italská 2581/67, nám. Winstona Churchilla II, 120 00 Praha 2-Vinohrady, Česko

Hosté

O události

Již podruhé v letošním roce se potká svět nezisku - a vy u toho můžete být!

Srdečně Vás zveme na naše další setkání neziskového světa. Tentokrát jsme si připravili nabitý program plný zajímavých hostů a diskuzních bloků. Akce se uskuteční v posledním říjnovém dnu v sídle naší společnosti na pražských Vinohradech.  Nezapomeňte si zajistit svou účast. Více než polovina míst je již zarezervovaná.

A na co se můžete těšit?

Fundraising od A do Z 💸

Jak si zajistit další financování svých projektů v nepříznivých ekonomických časech? Co se osvědčilo ostatním organizacím? Jak funguje komunitní financování nebo crowdfunding. Jasně a prakticky rozebereme jednotlivé aspekty fundraisingu od A do Z.

V rámci tohoto bloku vystoupí:

Právní blok ⚖️

Aktuální právní otázky, které hýbou světem nezisku. Přítomní advokáti Vás upozorní na co si dát pozor a na co je dobré se připravit. 

V rámci tohoto bloku vystoupí:

Příběh neziskovky 🎤

Inspirativní příbeh o zrodu neziskové organizace na zelené louce. 

V rámci tohoto bloku se představí organizace:

Neziskovky a státní správa 🏢

Spolu se zástupci státní správy se budeme bavit o tom, jak stát vnímá působení neziskových organizací, v čem je prostor pro zlepšení a jaké jsou vize do budoucna.

V rámci tohoto bloku vystoupí:

Dobrovolnictví 🫂

Blok věnovaný dobrovolnictví. Jak dobrovolníky nadchnout, jak je motivovat a udržet. V čem se naopak dobrovolníky zapojovat neodporučuje?

V rámci tohoto bloku vystoupí:

Překvapení 🎉

Zatím řekneme jen jedno slovo ➡️ DOBROHRÁČI

Networkingová část a občerstvení 🥂

Společně zakončíme milé odpoledne v dobré společnosti. Těšíme se na Vás!

Pár organizačních informací

Velké setkání neziskovek se uskuteční ve velkém komunitním sále v budově BASE. Parkování je možné přímo v budově (50Kč/ hod) nebo v okolních ulicích (modrá zóna Prahy 2). Budova Base se nachází 5 minut chůze od Hlavního nádraží. Začátek akce je naplánován na 17 hodinu. Dorazit můžete již od 16.30. Počet míst je omezen. Nezapomeňte prosím potvrdit účast i pro svůj případný doprovod. Děkujeme místostarostce městské části Praha 2 Lucii Pechové a Ministerstvu Práce a Sociálních Věcí za poskytnutí záštity nad touto akcí.

Sdílet událost

bottom of page