top of page

Projekt, který (konečně) pomůžeme Vašim zaměstnancům od dluhů.

Spolu se spuštěním programu Milostivé léto III. přicházíme s unikátním programem na pomoc pracujícím lidem ve finančních problémech. Spojili jsme se s celou řadou neziskovek, advokátní kanceláří a insolvenční poradnou a přinášíme tak ucelený program, který pomůže individuálně vyřešit finanční problémy Vašich zaměstnanců. 

PRÁVNÍ PORADENSTVÍ ZDARMA

Každého z Vašich zaměstnanců, kteří o pomoc požádají, propojíme se spolupracující advokátní kanceláří, která s každým důkladně probere situaci a navrhne nejvhodnější řešení.

INDIVIDUÁLNÍ PODPORA OD DOBROKRUHU

Vašim zaměstnancům je k dispozici tým pracovníků DOBROKRUHU, kteří jim pomohou v jakýchkoliv životních situacích. Chceme, aby se Vaši lidé cítili dobře.

TENTOKRÁT TO DOPADNE DOBŘE

V rámci tohoto programu získá komplexní a individuální řešení na míru každý, kdo o pomoc požádá. Váš zaměstnanec tak získá profesionálního partnera, s kterým vše dotáhne.

Přidejte Vaši firmu!

Ozveme se zpět a domluvíme detaily!

Pomožte Vaším zaměstnancům udělat první krok. Zapojte se s Vaší firmou právě teď

V současné obtížné ekonomické situaci mnoho lidí bojuje s finančními problémy, které mohou negativně ovlivnit jejich osobní život i pracovní výkon. Pro ty, kdo se obrací na DOBROKRUH o pomoc prostřednictvím svého zaměstnavatele, jsme vytvořili program Dobrokruh Finance 2023. Náš program se liší tím, že poskytuje individuální a komplexní řešení na míru každému žadateli. Spolupracujeme s neziskovými organizacemi, advokátními kancelářemi a insolvenčními poradci, kteří nabízejí odbornou pomoc v oblasti financí každému na míru.

 

Program zahrnuje důkladnou vstupní konzultaci, vypracování rozpočtu, vytvoření strategie pro řešení dluhů, právní poradenství a další stabilizační opatření. Program DOBROKRUH Finance 2023 je k dispozici online i offline po celé republice.

Pokud chcete umožnit Vaším zaměstnancům přístup k této bezplatné pomoci, vyplňte formulář výše. Ozveme se Vám a domluvíme podrobnosti.

IMG_2636 2.HEIC
 • Jak program funguje?
  Program je založen na individuálním poradenství, které je poskytováno online nebo offline. Jakmile prostřednictvím speciální stránky, která je k dispozici Vašim zaměstnancům obdržíme žádost o pomoc v oblasti financí (žádat ale mohou i o jiný druh pomoci), aktivujeme u tohoto žadatele program "Finance 2023". Žadateli nejprve zašleme jednoduchý manuál, který mu pomůže rozklíčovat nejdůležitější pojmy v jeho situaci. Manuál srozumitelně vysvětluje, jaké má žadatel možnosti, jaká jsou jeho práva a na co si dát pozor. Následně propojujeme žadatele o pomoc s pracovníkem advokátní kanceláře, který si s žadatelem domluví úvodní konzultaci. Na úvodní konzultaci dojde k důkladnému rozebrání situace a návrhu dalších kroků. Pracovník advokátní kanceláře zůstává s žadatelem i nadále v kontaktu a pomáhá s realizací dalších kroků - ať už jde o sepsání návrhu na vyhlášení osobního bankrotu, využití institutu milostivého léta, poskytnutím rad stran právní ochrany majetku nebo zodpovězením veškerých dotazů. Žadatel o pomoc tak získá profesionálního partnera, který mu je k dispozici po celou dobu řešení své nepříznivé finanční situace.
 • Kolik to stojí?
  Pro žadatele o pomoc je pomoc poskytovaná zcela zdarma. Zapojeným firmám je účtován symbolický měsíční poplatek za účast v projektu podle celkového počtu zaměstnanců.
 • Jak se může firma zapojit?
  Stačí vyplnit formulář na této stránce. Následně se s Vámi spojí náš pracovník, vysvětlí Vám jak program funguje, zodpoví veškeré dotazy a domluví s Vámi vytvoření speciální landing page pro Vaše zaměstnance. Poradíme také s tím, jak vhodně informovat Vaše zaměstnance o možností využití programu.
 • Proč potřebujeme aby se zapojili rovnou firmy?
  DOBROKRUH přijímá žádosti i od "anonymních žadatelů", ale ze zkušenosti víme, že bývá-li obdobný projekt zaštítěn nebo doporučen zaměstnavatelem, zaměstnanci k tomu přistupují mnohem zodpovědněji. Mnoho lidí na tomto projektu pracuje zdarma nebo za symbolickou odměnu a chceme se tak věnovat pouze žadatelům, kteří mají skutečný zájem na vyřešení své situace. Propojení se zaměstnavatelem je jakousi garancí. Firmám však nikdy neposkytujeme data o tom, co je s jejich zaměstnanci řešeno.
 • Co je to DOBROKRUH?
  DOBROKRUH je naší reakcí na složitost dnešní doby. Je to naše cesta, jak přispět k tomu, aby svět byl o něco jednodušší a lepší místo k životu pro všechny. V DOBROKRUHU jsme vždy připraveni pomoci. Cílem CSR projektu DOBROKRUH je propojit ty, kteří pomoc potřebují, s prověřenými organizacemi nebo programy, které jsou schopny nabídnout relevantní a cílenou pomoc. DOBROKRUH je náš odhodlaný závazek pomoci lidem nalézt správnou cestu v době, kdy se ocitnou v nesnázích či čelí problémům. Přestože jsme v jádru IT firma, rozumíme významu lidského doteku a empatie. Snažíme se také uchopit sesbíraná a anonymizovaná data tak, abychom je mohli efektivně využít pro vytváření preventivních programů a akčních plánů. Díky tomuto přístupu můžeme lépe porozumět tomu, co obyvatele jednotlivých regionů skutečně trápí, a tak jim efektivněji pomáhat.
 • Jak vypadá landing page pro naše zaměstnance?
  Stránku vždy vytváříme unikátní pro každou zapojenou firmu. Vždy obsahuje logo a text pro zaměstnance. Příklad si můžete prohlédnout třeba zde.
bottom of page