top of page

DOSTUPNÁ POMOC PRO VAŠE OBYVATELE

Jsme připraveni pomoci i do té nejmenší obce přinést snadnou cestu k pomoci pro Vaše obyvatele. Věříme, že pomoc by měl získat každý, kdo o ni požádá.

Anonymní podpora

Široký okruh pomoci

Propracované know-how

Psycholog, právník nebo třeba finanční poradce k dispozici pro občany Vaší obce.

Každý den se na nás obrací lidé v různých životních situacích a my jim pomáháme zajistit odbornou, bezplatnou pomoc při navigaci jejich problémů. Pomůžeme třeba s psychickými, právními, finančními ale i sociálními problémy. S naší širokou paletou služeb, které zahrnují šest specializovaných týmů, můžeme efektivně řešit široké spektrum výzev, se kterými se lidé potýkají. Mnoho občanů se často cítí nesví při hledání pomoci u svých místních úřadů, a právě zde může DOBROKRUH pro obce přijít vhod. Nabízíme komplexní program prevence a podpory, který je navržen tak, aby pomohl občanům Vaší obce vyrovnat se s jejich problémy a výzvami. Zapojte se do našeho projektu a poskytněte občanům podporu, kterou potřebují. Jsme připraveni pomoci i občanům Vaší obce. 

Řešení: Linka pomoci pro Vaše obyvatele

Naše pomocná linka je specializovaným servisem pro občany obcí, které jsou s námi zapojeny do projektu DOBROKRUH. Poskytuje bezpečné prostředí, kde mohou lidé otevřeně hovořit o problémech, které by si nepřáli sdílet přímo s příslušnými úřady. Naší prioritou je poskytnout občanům profesionální poradenství a navigovat je k dostupné a bezplatné pomoci, například k specializovaným organizacím. Každá konzultace může být úplně anonymní, pokud si to občan přeje. Současně poskytujeme zapojeným obcím anonymizované statistiky o nejčastějších problémech jejich občanů, což jim umožňuje lépe cílit preventivní programy a akční plány.

Pomáháme on-line 24/7

Odborný přístup

Anonymita a důvěra

Zapojte se!

bottom of page