top of page

Bez ohledu na to, zda jste dobrovolnická organizace, spolek nebo neziskovka, jsme zde, připraveni vám bezplatně pomoci s: 

Contact

Jsme v tom s Vámi.

DOBROKRUH je dlouhodobým CSR projektem, který aktivně podporuje neziskové organizace v jejich každodenní misi pomáhat. Vyvíjíme bezplatný nástroj pro správu dobrovolníků a mobilní aplikaci, která slouží k propagaci dobrovolnických projektů. Chceme, aby neziskové organizace měly prostředky a podporu potřebnou k efektivnímu fungování. Proto pořádáme konference, kulaté stoly a workshopy, kde se zástupci neziskovek mohou setkávat, sdílet zkušenosti a najít inspiraci pro svou práci.

Abychom ještě více podpořili komunitu neziskovek, spustili  jsme nedávno uzavřené on-line prostředí, kde mohou organizace navzájem sdílet své zkušenosti, strasti a vzájemně se inspirovat nápady.

Věříme, že podpora neziskového sektoru je klíčová pro pozitivní společenskou změnu, a proto se v DOBROKRUHU angažujeme, abychom poskytovali nezbytnou podporu a prostředky pro podporu neziskových organizací, spolků a dobrovolnických projektů.

LOGO CHARITA České republiky, organizace, se kterou spolupracujeme na provozování asistenčního programu.
LOGO CHARITA Nadace Krása Pomoci, organizace, se kterou spolupracujeme na provozování asistenčního programu.
LOGO FOSA, o.p.s., organizace, se kterou spolupracujeme na provozování asistenčního programu.
LOGO Komunitního centra Petrklíč, organizace, se kterou spolupracujeme na provozování asistenčního programu.
LOGO INS PARTNER, organizace, se kterou spolupracujeme na provozování asistenčního programu.
LOGO Maltézské pomoci, organizace, se kterou spolupracujeme na provozování asistenčního programu.
LOGO Magdalena OPS , organizace, se kterou spolupracujeme na provozování asistenčního programu.
Spolupracujeme i mnoha dalšími organizacemi

POMŮŽEME VÁM POMÁHAT EFEKTIVNĚJI

Na naší platformě můžete snadno zveřejňovat pozice a projekty na které sháníte dobrovolníky. Dobrovolníky pak přímo v on-line platformě i spravujete a řídíte. Vše v souladu s GDPR.

DOBROVOLNÍCI OD A DO Z

Fungujeme primárně jako agregátor žádostí o pomoc. Každý den zpracováváme a třídíme žádosti o pomoc z celé republiky. Můžeme Vám zasílat ty, které jsou pro Vás relevantní. 

ŽADATELÉ O POMOC

Organizacím dodáváme náš IT systém, který značně usnadňuje organizaci a propagaci dobrovolnictví. Přinášíme ale také mnoho nápadů, workshopů a energie.

IT, NÁPADY A ENERGIE

Jo a taky se rádi potkáváme na živo...
potkáme se příště i s Vámi?