top of page

5 důvodů, proč by každá neziskovka měla dorazit na naše Velké Setkání

Pro neziskové organizace představuje Velké Setkání Neziskovek jedinečnou příležitost, jak získat nové nápady, navázat důležité kontakty a posílit své postavení v neziskovém sektoru. V dnešním článku se podíváme na to, jak konkrétně může účast na naší akci pomoci vaší organizaci.


Peníze až na prvním místě

Naše akce se zaměřuje na fundraising, což je klíčový aspekt pro všechny neziskové organizace. Díky přednáškám a panelovým diskuzím od zkušených expertů z oboru budete moci získat nové nápady a strategie pro zlepšení získávání finanční podpory pro vaše projekty. Můžete se inspirovat příběhy úspěšných a naučit se, jak efektivně využívat různé formy fundraisingu.


Neznalost zákona neomlouvá

V rámci právního bloku se dozvíte vše o aktuálních právních otázkách, které se týkají neziskových organizací. To vám pomůže lépe porozumět rizikům ve vaší každodenní činnosti. Můžete se také ptát konkrétních otázek advokátům a získat cenné rady pro vaši organizaci.Rozšíření Sítě Kontaktů

Velké Setkání Neziskovek nabízí ideální prostředí pro networking. Setkáte se s dalšími neziskovými organizacemi, zajímavými firemními partnery, a dokonce i se zástupci státní správy. To vám umožní budovat nové vztahy a spolupracovat na společných projektech. Nové kontakty mohou vést k novým příležitostem pro vaši organizaci. Tak toho přijďte využít.


Inspirace a Motivace

Příběhy o zrodu neziskových organizací vás mohou inspirovat. Uvidíte, jak někteří lidé začali jen s velkými sny a dnes mají ohromný vliv na naši společnost. Přijďte načerpat inspiraci a motivaci pro práci ve prospěch vaší organizace.


Překvapení a Zábava

Nakonec, naše akce nabídne také prvky zábavy a překvapení. Neziskový svět nemusí být vždy vážný, a tak budeme mít připravené něco speciálního pro všechny účastníky. Už teď se moc těšíme!


Akce se koná pod záštitou Ministerstva Práce a Sociálních Věcí a místostarostky městské části Praha 2, Lucie Pechové. Děkujme za podporu.


20 zobrazení

Comments


bottom of page