top of page

Dobrokruh představuje mobilní aplikaci 📱

Buďte prvními uživateli s přístupem a dejte nám zpětnou vazbu!


Jsme nadšeni, že můžeme oznámit dokončení naší dlouho očekávané aplikace DOBROKRUH! Po měsících tvrdé práce a úsilí jsme připravili nový způsob, jak propojit lidi se společnými zájmy a usnadnit dobrodružství plná radosti a smyslu.


Co je mobilní aplikace DOBROKRUH?

Dobrokruh je inovativní aplikace navržená tak, aby umožnila jednoduše najít smysluplné dobrovolnické projekty ve Vašem okolí podle oblasti Vašeho zájmu. Dvěma kliky se přihlásíte jako dobrovolník na libovolnou aktivitu. Projekty do aplikace mohou přidávat pouze ověřené neziskové organizace a místní samosprávy.


Přednostní přístup pro první uživatele

Jsme velmi rádi, že jsme dokončili vývoj aplikace DOBROKRUH a nyní jsme připraveni otevřít dveře do světa dobrovolnictví i Vám. Během pár týdnů budeme postupně rozšiřovat přístup k aplikaci, nyní dáváme přednostní možnost přístupu prvním uživatelům.


Jak se můžete stát prvním uživatelem?

Je to jednoduché! Stačí nám napsat na email office@dobrokruh.cz a vyjádřit svůj zájem o účast. První uživatelé budou mít exkluzivní přístup k aplikaci DOBROKRUH a budou mít možnost vyzkoušet si všechny její funkce a možnosti. Aplikace funguje na platformách iOS i android.
Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá

Chceme, aby byla aplikace DOBROKRUH co nejlepší a co nejvíce odpovídala vašim potřebám. Proto chceme naslouchat vaší zpětné vazbě. Jako první uživatelé budete mít jedinečnou příležitost sdílet své nápady, komentáře a návrhy na zlepšení. Vaše zpětná vazba nám pomůže posunout DOBROKRUH zase o krok dál a udělat z něj skutečně jedinečnou platformu pro dobrovolnictví.


Buďte součástí našeho dobrodružství!

Těšíme se na to, že budeme moci přivítat první uživatele naší aplikace DOBROKRUH. Společně můžeme vytvořit komunitu dobrovolníků, kteří se spojí a objeví svět plný nových zážitků.


Zaregistrujte se ještě dnes a buďte součástí naší dobrodružné cesty!


Těšíme se na Vás

Tým Dobrokruh ❤️

14 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page