top of page

DOBROKRUH představuje on-line kroužky pro dospělé

V závěru minulého roku jsme informovali vybrané partnery z řad naších firemních klientů, že od letošního roku plánujeme spustit rozsáhlé množství bezplatných on-line kurzů jako součást našeho asistenčního programu pro zaměstnance. Těmto kurzům říkáme jednoduše kroužky.Tyto aktivity budou živě vysílány online a připravujeme také videotéku se záznamy, abychom zajistili flexibilitu pro všechny zaměstnance. Během vysílání budou účastníci mít možnost položit otázky, na něž následně lektor individuálně odpoví.


Rozsah kurzů a aktivit je široký, zahrnuje sportovní, naučné, oddechové a zájmové činnosti. Chceme, aby se zaměstnanci mohli zapojit do různorodých činností, ať už se jedná o vaření exotických jídel, protahování zad nebo zdokonalení se v cizím jazyce.

Jako první kroužek bychom rádi představili 30 minutovou office yogu se Sabinou Vašákovou.

Sabina povede naše páteční on-line lekce office yogy, během které si protáhnete celé tělo klidně u Vašeho pracovního stolu.
Sabina Vašáková je certifikovaná výživová poradkyně, fitness trenérka, instruktorka skupinových lekcí, ale hlavně je sama vášnivá sportovkyně. Běhá, posiluje a ráda cvičí jógu. Zdravým životním stylem se zabývá od svých 15ti let a všechny své zkušenosti se v tom nejlepším snaží předávat všem klientům. Věnuje se kompenzačnímu cvičení, zdravotnímu tréninku, zlepšování fyzické kondice, formování postavy a redukci hmotnosti, která s tím vším jde ruku v ruce. Ukáže Vám cestu, která vede ke zdravému tělu a zdravé mysli – ve zdravém těle zdravý duch. Více se o Sabině můžete dozvědět na jejím instagramovém profilu.


Více informací zveřejníme již velmi brzy. Pokud Vás napadá zajímavý nápad na aktivitu, kterou bychom měli do našeho konceptu zahrnout, neváhejte se na nás obrátit.


Těšíme se na Vás na některém z našich kroužků!
38 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page