top of page

DOBROKRUH pro firmy překročil hranici 20.000 zaměstnanců

Listopad byl pro DOBROKRUH měsícem, ve kterém jsme společně dosáhli něčeho výjimečného. V tomto měsíci byl náš asistenční program poprvé k dispozici více než 20.000 zaměstnancům partnerských firem.

Máme opravdu velkou radost z toho, že asistenční program Dobrokruh byl v listopadu k dispozici více než 20 000 zaměstnancům! To je zavazující úspěch, který ukazuje, jak silnou podporu jsme spolu s fantastickými zaměstnavateli a zapojenými neziskovkami schopni poskytnout zaměstnancům v nejrůznějších nesnázích. Jsme také rádi, že počet zapojených firem neustále roste. Náš asistenční program DOBROKRUH tak bude k dispozici stále většímu počtu zaměstnanců.


V listopadu jsme rozšířili svou působnost a stali jsme se partnerem pro zaměstnance z různých firem, včetně těch od Kauflandu a Siko Koupelen. Je to pro nás nejen důkazem důvěry, kterou nám zaměstnavatelé vkládají, ale také motivací pokračovat ve zlepšování našich služeb a poskytování podpory tam, kde je to nejvíce potřeba.


Významným faktorem růstu naší asistenční služby je skutečnost, že se stále více lidí rozhodlo sdílet své obavy a problémy. I když některé výzvy mohou být náročné, naše bezpečné a anonymní prostředí poskytuje prostor pro otevřenou konverzaci bez obav. Jsme hrdí na to, že můžeme být oporou pro ty, kteří hledají pomoc. Vaše důvěra a aktivní účast nám dodávají sílu a motivaci poskytovat podporu tam, kde je to nejvíce potřeba. Děkujeme za vaši důvěru.

25 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page