top of page

DOBROKRUH vyráží do škol!

Listopad je měsícem, který nám přináší krásné podzimní barvy a chladné večery, ale pro nás v DOBROKRUHU je to také měsíc mladých dobrovolníků. Tento listopad jsme se rozhodli udělat něco nového - propagovat naši aplikaci DOBROKRUH a nabídky dobrovolnictví na 344 základních a středních školách a gymnáziích. Jak? Díky multifunkčním obrazovkám od AMOS vision, které nám umožňují oslovit mladé lidi a nadchnout je pro skvělé dobrovolnické projekty v jejich okolí.


DOBROKRUH je mobilní aplikace, která spojuje lidi, kteří chtějí pomoci, se skvělými dobrovolnickými příležitostmi. Je jednoduchá na používání a umožňuje dobrovolníkům najít projekty, které odpovídají jejich zájmům a dovednostem. Ať už se jedná o péči o zvířata, ochranu životního prostředí, pomoc seniorům nebo jiné dobrovolnické aktivity, DOBROKRUH vám umožní najít to správné místo pro vaši dobrovolnickou činnost.


Proč jsme se rozhodli propagovat Dobrokruh a dobrovolnictví na školách?

Věříme, že mladí lidé mají obrovský potenciál udělat svět lepším místem. Mladí dobrovolníci mohou měnit životy lidí a zvířat, zlepšovat své komunity a získávat neocenitelné zkušenosti. A právě proto chceme nadchnout mladé lidi pro dobrovolnictví a ukázat jim, že jejich "malé" činy mohou mít velký vliv.


Multifunkční obrazovky od AMOS vision nám umožňují oslovit studenty na školách a představit jim DOBROKRUH a jeho možnosti. Tyto obrazovky jsou moderní a atraktivní, což znamená, že dokážou zaujmout pozornost mladých lidí. Díky nim tak můžeme prezentovat dobrovolnické projekty, které jsou dostupné v jejich okolí, a ukázat jim, jak mohou přispět k lepšímu světu.


Naše aktuální kampaň, která bude pokračovat po celý listopad, je plná inspirace a dobrovolnických příběhů. Naši dobrovolníci se také setkávají se studenty na školách a sdílejí své příběhy a zkušenosti s dobrovolnictvím. Chceme ukázat mladým lidem, že dobrovolnictví může být zábavné, vzdělávající a naplňující.


Jaké jsou naše dojmy z této akce doposud?

Jsme nadšení, že můžeme oslovit tolik mladých lidí a ukázat jim, že dobrovolnictví má smysl. Máme radost z toho, jak pozitivní odezvu dostáváme od studentů a jak se mnozí z nich již přihlásili k dobrovolnickým projektům. Jsme si jisti, že tato akce bude mít dlouhodobý vliv na naši společnost a prostřednictvím ní můžeme povzbudit mladé lidi k tomu, aby se stali aktéry pozitivních změn ve světě.


Listopad může být měsícem, který nám připomíná, že máme společnou odpovědnost za naše okolí. Měsícem, který nám ukazuje, že i malé činy mohou mít velký význam. A měsícem, kdy můžeme oslovit a nadchnout mladé lidi, aby se stali dobrovolníky a pomáhali tvořit lepší budoucnost.Takže, pokud jste studentem na některé z těch 344 škol, nebo pokud jste rodičem nebo učitelem, podpořte naši akci a připojte se k DOBROKRUHU. Sami můžete najít skvělé dobrovolnické příležitosti a inspirovat další mladé lidi k tomu samému. Můžeme společně tvořit lepší svět!


Ukázka z kampaně ve školách.


Děkujeme vám za vaši podporu a připojení se k naší misi. Listopad - měsíc mladých dobrovolníků - je tady, a my jsme připraveni udělat svět lepším místem společně s vámi.


Za podporu s kampaní děkujeme společnosti inpublic group s.r.o. a její sítí obrazovek ámos vision.

55 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ความคิดเห็น


bottom of page