top of page

Dobrovolníkem snadno a rychle 🚀

DOBROKRUH a dobrovolnictví jde skvěle dohromady. S blížícím se jarním počasím jsme spolu se spolupracujícími organizacemi připravili spoustu nových dobrovolnických příležitostí, které čekají na své nové dobrovolníky


Opravdu široký výběr projektů

V mobilní aplikaci DOBROKRUH najdete nové projekty v oblastech jako je ochrana životního prostředí, podpora vzdělání, péče o zvířata, a mnoho dalších. Bez ohledu své zájmy a dovednosti, v naší mobilní aplikaci najdete příležitost, která vás jistě osloví. Od jednorázových akcí až po pravidelné dobrovolničení. Máme něco pro každého.Mobilní aplikace DOBROKRUH: Vaše Brána do Dobrovolnictví 🚪

Chceme, abyste měli jednoduchý přístup k velkému množství dobrovolnických projektů a mohli začít dobrovolničit třeba hned. Proto vás zveme ke stažení naší mobilní aplikace DOBROKRUH! S naší aplikací si můžete prohlédnout veškeré dostupné projekty, filtrovat je podle vašich preferencí a přihlásit se k nim jednoduše a rychle.


Jak na to?

Stažení aplikace DOBROKRUH je snadné a intuitivní. Stačí jen vyhledat DOBROKRUH ve svém obchodě s aplikacemi, nainstalovat aplikaci a založit si účet. Poté už můžete prozkoumávat naše projekty, zaregistrovat se k těm, které vás zaujmou, a začít přispívat ke změně.


📱 Stáhnout aplikaci pro android

📱 Stáhnout aplikaci pro iOS


Jednorázové i Pravidelné Angažmá

Rozumíme, že každý má odlišné možnosti a časové závazky, a proto nabízíme jak jednorázové, tak pravidelné dobrovolnické příležitosti. Jestliže máte čas jen občas a rádi byste se zapojili do specifických akcí, máme pro vás mnoho projektů, které vyhovují vašemu harmonogramu. Na druhou stranu, pokud hledáte dlouhodobější angažmá a cítíte se inspirováni pravidelnou pomocí, máme pro vás také mnoho příležitostí po celé republice.


Přidejte se k Nám!

Nechte se inspirovat a přidejte se k nám v naší misi měnit svět k lepšímu. Staňte se součástí DOBROKRUHU a začněte dělat rozdíl. Stáhněte si naši aplikaci, prozkoumejte nabízené projekty a najděte tu pravou příležitost pro vás.


Děkujeme vám za vaši podporu a nadšení!


Váš Dobrokruh Tým

30 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments