top of page

Dobrovolnictví: Jednoduchý způsob, jak (z)měnit svět

Dobrovolnictví má velký potenciál změnit nejen svět kolem nás, ale také náš vlastní život. Mnoho lidí má však předsudky ohledně toho, co dobrovolnictví znamená, a myslí si, že to není pro ně. To ale nemusí být pravda. Dobrovolníkem může být úplně kdokoliv, a není to jen pro nadšence v ,,batikovaných tričkách". Mobilní aplikace DOBROKRUHU vám ukáže, že dobrovolnictví může být jednoduchým a dostupným způsobem, jak podělit se o svůj čas a schopnosti s těmi, kteří to potřebují.

Dobrovolnictví kdykoliv a kdekoliv

Jedním z největších mýtů ohledně dobrovolnictví je, že to vyžaduje dlouhodobý závazek nebo velké množství volného času. S DOBROKRUHEM to však nemusí být pravda. Aplikace vám umožňuje vyhledávat dobrovolnické projekty podle vašeho rozvrhu a dostupnosti. Můžete najít aktivity, které trvají jen pár hodin nebo celý den - je to na vás.


Není to jen pro nadšence

Dalším mýtem je, že dobrovolníkem může být pouze někdo se zvláštním nadšením pro určitou věc. Opět platí, že to nemusí být pravda. DOBROKRUH vám nabízí širokou škálu projektů, od pomoci v místním útulku pro zvířata po dobrovolnictví v charitativních obchodech nebo organizacích pomáhajících lidem. Nevíte-li, kde byste mohli začít, aplikace vám nabídne mnoho nápadů.


Dávat zpět podle Vás

Každý má něco, čím může přispět. Může to být váš čas, dovednosti, nebo jednoduchý zájem o pomáhání druhým. DOBROKRUH vám umožňuje najít projekt, který odpovídá vašim schopnostem a zájmům. To vám umožní dávat zpět vaší cestou, ať už jste student, zaměstnanec nebo důchodce.


Změňte svět s DOBROKRUHEM

Mobilní aplikace DOBROKRUH vám otevírá dveře do světa dobrovolnictví. Každý může najít způsob, jak pomoci těm, kteří to potřebují, a přispět k pozitivní změně ve světě. Tak proč nezačít dnes a stát se dobrovolníkem s DOBROKRUHEM?


Podívejte se, jaké projekty v mobilní aplikaci DOBROKRUH můžete najít!

Zobrazit více dobrovolnických příležitostí v mobilní aplikaci.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Tým DOBROKRUH ❤️

13 zobrazení

Comments


bottom of page