top of page

Dohlédneme, aby to dobře dopadlo.

V rámci našeho CSR projektu DOBROKRUH provozujeme již delší dobu zaměstnanecký asistenční program. V listopadu jsme překonali hrancici 20.000 zaměstnanců, kterým je program k dispozici. Při dosažení tohoto milníku si náš asistenční program pro zaměstnance zasloužil svoji vlastní prezentaci a identitu.Zaměstnanecký asistenční program DOBROKRUH je spolu s firemním dobrovolnictvím součástí DOBROKRUHU #profirmy. Od poloviny prosince jsme spustili dedikovanou stránku, která detailně představuje možnosti asistenčního programu pro zaměstnance.


Spolu se spuštěním této stránky jsme také zahájili kampaň DOHLÉDNEME! Jejím cílem je informovat zaměstnavatele o výhodách asistenčního programu. Informujeme také o tom, jak poznat dobrý asistenční program.Posílená péče během Vánočních svátků

Žadatelé o pomoc se mohou na Asistenční program DOBROKRUH spolehnout i v nadcházejícím vánočním období. Posilujeme nejvytíženější časy a garantujeme rychlou odezvu na naší asistenční lince kdykoliv během vánočních svátků.


Nový web asistenčního programu si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

10 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page