top of page

Dohlédneme, aby to dobře dopadlo.

V rámci našeho CSR projektu DOBROKRUH provozujeme již delší dobu zaměstnanecký asistenční program. V listopadu jsme překonali hrancici 20.000 zaměstnanců, kterým je program k dispozici. Při dosažení tohoto milníku si náš asistenční program pro zaměstnance zasloužil svoji vlastní prezentaci a identitu.Zaměstnanecký asistenční program DOBROKRUH je spolu s firemním dobrovolnictvím součástí DOBROKRUHU #profirmy. Od poloviny prosince jsme spustili dedikovanou stránku, která detailně představuje možnosti asistenčního programu pro zaměstnance.


Spolu se spuštěním této stránky jsme také zahájili kampaň DOHLÉDNEME! Jejím cílem je informovat zaměstnavatele o výhodách asistenčního programu. Informujeme také o tom, jak poznat dobrý asistenční program.Posílená péče během Vánočních svátků

Žadatelé o pomoc se mohou na Asistenční program DOBROKRUH spolehnout i v nadcházejícím vánočním období. Posilujeme nejvytíženější časy a garantujeme rychlou odezvu na naší asistenční lince kdykoliv během vánočních svátků.


Nový web asistenčního programu si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

8 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page