top of page

Je to tady! Přijměte naše oficiální  pozvání!

Omrkněte naši novou mobilní aplikaci DOBROKRUH, která je nově k dispozici pro všechny majitele mobilních telefonů s operačním systémem iOS. 📲 Stahujte z App Storu.Mobilní aplikace DOBROKRUH brzy přinese největší nabídku dobrovolnických projektů v České republice s jednoduchou možností registrovat se na zvolenou aktivitu jako dobrovolník. Chystáme toho ale mnohem více.Dobrovolníci si v aplikace mohou najít dobrovolnické projekty, které potřebují jejich pomoc. Snažíme se vytvořit jedno centrální místo všech projektů v Česku.


Každý se může dostat do nesnází. V naší aplikaci může kdokoliv požádat o pomoc. Naši pracovníci vyřídí každou žádost rychle a profesionálně.


Spojujeme dobrovolníky s neziskovkami, obcemi a lidmi v nesnázích. Spoluvytváříme svět bez překážek - nově i v mobilní aplikaci.


✅ Vaše projekty v aplikaci

Pokud chcete v mobilní aplikaci zdarma zobrazovat své dobrovolnické projekty a dosud nemáte svůj přístup, stačí se zaregistrovat jako nezisková organizace ZDE.


🗳️ Vaše zpětná vazba

Budeme moc rádi za zpětnou vazbu k používání aplikace DOBROKRUH. Zejména pokud zaznamenáte problém s responzivitou, dejte nám prosím vědět, na jakém zařízení aplikaci používáte a co se Vám nezobrazuje dobře. Klidně nám pošlete i screenshot. Chyby se pokusíme obratem opravovat. Napište nám na office@dobrokruh.cz. Děkujeme 🙏13 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Hozzászólások


bottom of page