top of page

Již stovky hodin on-line aktivit, které můžete provádět z pohodlí domova

Mnoho zaměstnavatelů bylo od nového roku nuceno omezit benefity, které svým zaměstnancům nabízejí. Spolu s konsolidačním balíčkem totiž došlo k zavedení ročního limitu pro poskytnutí nefinančních benefitů. Cokoliv nad tento limit musí zaměstnanci zdanit. Často to tak odnesly například benefity ve formě vstupů do posiloven, bazénů a na jiné kulturní akce. To nám v DOBROKRUHU přišla velké škoda. A proto od ledna připravujeme celou řadu on-line aktivit, kterých se mohou zaměstnanci našich partnerských organizací účastnit bezplatně a z pohodlí domova.



V první fázi jsme se zaměřili na pohybové aktivity, které to podle našich průzkumů odnesly ve firmách nejčastěji. Je libo jógu, protahování, posilování středu těla, kardio lekci nebo posilování pro pokročilé? V on-line aktivitách DOBROKRUHU, které nazýváme kroužky pro dospělé již najdete 10 různých sportovních aktivit se stovkami hodin video lekcí. Vybere si tak jistě každý.



Vybrané lekce vytváří přímo DOBROKRUH. Jiná videa přinášíme ve spolupráci s našimi obsahovými partnery, třeba on-line fitness platformou fittee.cz. Aktuálně však probíhá natáčení dalších formátů, které budeme již brzy představovat. Nové formáty se již nebudou týkat pohybových aktivit.

,,On-line aktivity od svého spuštění získaly poměrně velkou popularitu u zaměstnanců našich partnerských firem. Proto aktuálně produkujeme nové formáty a hledáme nové průvodce pro jednotlivé aktivity. V létě také plánujeme otevřít vlastní studio, aby se produkce obsahu ještě zjednodušila. " říká projektový manažer DOBROKRUHU, Marek Sýkora

Zásady našich video lekcí jsou od začátku stejné - žádný product placement, žádné reklamy a odborník, který aktivitami provází.


Všechny dostupné aktivity najdete zde. Pro přístup potřebujete jednorázový kód, který je k dispozici zaměstnancům všech našich partnerských firem, které využívají asistenční program DOBROKRUH.

31 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments