top of page

Představujeme novinky: Květen 2024

Milí přátelé DOBROKRUHU, máme pro vás několik novinek a radostí, o které se s Vámi chceme podělit! Jsme rádi, že jste s námi.Aplikace DOBROKRUH je téměř hotova!

S radostí vám oznamujeme, že práce na naší aplikaci DOBROKRUH se blíží ke konci. Momentálně ladíme poslední grafické detaily, abychom vám mohli co nejdříve nabídnout co nejpřehlednější a nejhezčí aplikaci. Brzy se můžete těšit na její spuštění a využití ve svém každodenním životě. Díky naší aplikaci bude ještě jednodušší:

  • zažádat o pomoc na naší DOBROLINCE

  • zobrazit si dobrovolnické aktivity ve svém okolí

  • přihlásit na na dobrovolnickou aktivitu

  • získat podporu

  • spravovat svůj DOBROKRUHOVÝ účet

Už teď se na aplikaci moc těšíme. Sledujte nás a jako první se o naší nové aplikaci dozvíte.


Přihlášky do grantového projektu pro obce

Rádi bychom vás připomněli, že stále nabízíme možnost pro obce zapojit se do našeho grantového projektu. Termín pro podání přihlášek končí již 25. května 2023, tak neváhejte a využijte této skvělé příležitosti pro váš region!


Více o našem grantovém programu DOBROKRUH pro obce 2023 zjistíte zde.


Jubilejní 1000 žádostí o pomoc přes Dobrolinku

S hrdostí oznamujeme, že naše Dobrolinka nejen že funguje, ale také úspěšně pomáhá lidem v nouzi. Před nedávnem jsme odbavili jubilejní 1000 žádost o pomoc! Děkujeme všem, kteří se podílejí na tomto úspěchu, a věříme, že díky vaší podpoře budeme moci pomáhat i nadále.


S čím se na naší DOBROLINKU obrací žadatelé o pomoc? V malém městě žije pan Karel se svým synem Lukášem. Lukáš trpí těžkým tělesným postižením a potřebuje neustálou péči. Karel se o něj stará sám. Neustále řeší problém, jak zajistit kvalitní hlídání pro svého syna, a zároveň si udržet své zaměstnání. Né vždy je totiž možné hlídání zasjistit přes rodinu, místní sociální organizace a známé. Karel se dozvěděl o DOBROLINCE, a rozhodl se požádat o pomoc. Vyplnil on-line žádost a brzy na to byl kontaktován koordinátorkou DOBROLINKY, která nabídla, že najde vhodnou organizaci s dobrovolníky ochotné pomoci s hlídáním Lukáše. Během 7 dnů DOBROLINKA našla místní neziskovou organizaci, která se specializovala na pomoc rodinám s dětmi. Karel tuto organizaci neznal. Organizace se s Karlem a Lukášem spojila a zajistila nejen pravidelné hlídání, ale také dobrovolníky, kteří Lukáše rádi zabaví i o víkendu a zpříjemní mu volné chvíle.

Tento příběh ukazuje, jak může Dobrolinka propojovat lidi a organizace, kteří chtějí pomáhat, s těmi, kteří pomoc potřebují.

Brzy představíme novinku, která pomůže řešit problémy dříve, než vzniknou

Nechceme vám prozradit příliš mnoho, ale již brzy představíme novinku, která nám umožní lépe rozumět problémům, se kterými se Češi potýkají v reálném čase. S touto znalostí budeme schopni předcházet řadě obtížných situací a pomáhat vám řešit problémy ještě dříve, než vzniknou. Tato data poskytneme zapojeným obcím a dalším organizacím. Přidáme preventivní programy a akční plány. Máme toho připraveno opravdu hodně.


Těšíme se na další spolupráci s vámi a děkujeme za vaši podporu! Společně dokážeme dělat skvělé věci a rozšiřovat kruh dobra kolem nás.


Díky 🧡

15 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page