top of page

Představujeme: On-line doma pro neziskovky

Aktualizováno: 5. 7. 2023

S vyplazeným jazykem jsme to stihli před letními prázdninami. Spouštíme první verzi našeho on-line nástroje pro neziskové organizace. Sdílejte své nápady, vytvářejte nové spojení, diskutujte nad problémy. DOBROKRUH představuje on-line domov pro všechny neziskovky. Zdarma, bez reklam a bez špehování.


Počínaje dneškem se na našem webu objevila nová funkce - Přihlášení neziskovky. Všechny neziskové organizace, spolky a další pro-sociální organizace se mohou bezplatně zaregistrovat do on-line sekce DOBROKRUHU pro neziskovky.


Připravili jsme pro Vás sadu on-line nástrojů, které Vám pomohou efektivně spravovat Vaši organizaci. Během letních měsíců testujeme jednotlivé funkce a jejich odezvu. Od září pak představíme vylepšenou verzi. Smyslem je umožnit neziskovým organizacím efektivně komunikovat na jednom místě, zdarma a bez reklam.


Organizace si tak nově mohou přímo na webu DOBROKRUHU vytvořit svůj profil, spravovat své nastavení a preference, zakládat diskuzní skupiny, účastnit se dialogu na fóru, chatovat s ostatními organizacemi a mnoho dalšího.

,,Chceme tak nad rámec našich on-line akcí posílit vzájemnou komunikaci našich spolupracujících organizací, pomoci jim získat nejrůznější rady a pomoc. Často se stane, že na našich off-line akcích narazíme na nějaké téma a bylo by dobré ho více rozebrat. Teď ten nástroj máme. Je k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu přímo na webu DOBROKRUHU." říká manažer projektu Marek Sýkora.


Registrace i členství je samozřejmě bez poplatku. Všechny nové registrace schválíme do 24 hodin. Sekce je přístupná pouze prověřeným organizacím.

20 zobrazení

Comments


bottom of page