top of page

Představujeme unikátní program pro finanční zdraví zaměstnanců

Spolu se spuštěním programu Milostivé léto III. přicházíme s unikátním programem na pomoc pracujícím lidem ve finančních problémech. Spojili jsme se s celou řadou neziskovek, advokátní kanceláří a insolvenční poradnou a přinášíme tak ucelený program, který pomůže individuálně vyřešit finanční problémy Vašich zaměstnanců.


V současné obtížné ekonomické situaci mnoho lidí bojuje s finančními problémy, které mohou negativně ovlivnit jejich osobní život i pracovní výkon. Ostatně, finanční potíže jsou dlouhodobě nejčastěji zmiňovanou kategorií, kterou naši pracovníci s žadateli o pomoc řeší. Pro žadatele o pomoc, kteří se obrací na DOBROKRUH o pomoc prostřednictvím svého zaměstnavatele, jsme vytvořili ucelený program "Dobrokruh Finance 2023". Náš program se liší tím, že poskytuje individuální a komplexní řešení na míru každému žadateli o pomoc se svoji finanční situací. Spolupracujeme s neziskovými organizacemi, advokátními kancelářemi a insolvenčními poradci, kteří nabízejí odbornou pomoc v oblasti financí každému na míru.

Program zahrnuje důkladnou vstupní konzultaci, vypracování rozpočtu, vytvoření strategie pro řešení dluhů, právní poradenství a další stabilizační opatření. Program DOBROKRUH Finance 2023 je k dispozici online i offline po celé republice.


​Vzhledem k častým dotazům, které jsme k programu v prvním týdnu obdrželi, dovolujeme si zveřejnit odpovědi na nejčastější dotazy.

Jak program DOBROKRUH FINANCE 2023 funguje?

Program je založen na individuálním poradenství, které je poskytováno online nebo offline. Jakmile prostřednictvím speciální stránky, která je k dispozici Vašim zaměstnancům obdržíme žádost o pomoc v oblasti financí (žádat ale mohou i o jiný druh pomoci), aktivujeme u tohoto žadatele program "Finance 2023". Žadateli nejprve zašleme jednoduchý manuál, který mu pomůže rozklíčovat nejdůležitější pojmy v jeho situaci. Manuál srozumitelně vysvětluje, jaké má žadatel možnosti, jaká jsou jeho práva a na co si dát pozor. Následně propojujeme žadatele o pomoc s pracovníkem advokátní kanceláře, který si s žadatelem domluví úvodní konzultaci. Na úvodní konzultaci dojde k důkladnému rozebrání situace a návrhu dalších kroků. Pracovník advokátní kanceláře zůstává s žadatelem i nadále v kontaktu a pomáhá s realizací dalších kroků - ať už jde o sepsání návrhu na vyhlášení osobního bankrotu, využití institutu milostivého léta, poskytnutím rad stran právní ochrany majetku nebo zodpovězením veškerých dotazů.


Žadatel o pomoc tak získá profesionálního partnera, který mu je k dispozici po celou dobu řešení své nepříznivé finanční situace.

Kdo se může do programu zapojit?

Kolik to stojí?

Do kdy je možné se do programu přihlásit?

Věříme, že náš program poskytne mnoha lidem novou naději a možnost získat finanční stabilitu. Díky spojení našich odborníků a moderních online nástrojů máte jedinečnou příležitost získat kontrolu nad svými financemi a znovu se volněji nadechnout.
22 zobrazení

Comments


bottom of page