top of page

Setkání neziskovek u kulatého stolu

Včera jsme uspořádali naši historicky první akci s názvem "DOBROKRUH Kulatý stůl pro neziskovky". Bylo to mimořádné odpoledne plné inspirujících diskuzí a navazování spolupráce. Když jsme tento projekt plánovali, doufali jsme, že přilákáme pozornost, ale množství účastníků, které se k nám připojilo, skutečně překonalo naše očekávání.

Rádi bychom poděkovali partnerům akce, AK Martins a společnosti Penta Real Estate. Poděkování patří samozřejmě také všem účastníkům skvělého odpoledne. Již teď se těšíme, co z nově navázaných spojení a synergií vznikne. Další setkání plánujeme na první polovinu září. Budeme rádi, když nám pomůžete zvolit vhodný termín.


Pomožte nám najít vhodný termín příštího setkání. Kdy by Vám to nejlépe vyhovovalo?

  • Čtvrtek 7.9.2023 (odpoledne)

  • Pátek 15.9.2023 (dopoledne)

  • Čtvrtek 14.9.2023 (odpoledne)

  • Raději bych akci o víkendu

Zatímco pro Vás připravujeme podrobný přehled proběhlé akce, rádi bychom Vám nabídli vizuální vhled do toho, jak vše probíhalo. Chápeme, že fotografie mohou často vyprávět příběh stejně silně jako slova, a proto jsme se rozhodli sdílet s Vámi některé z nejlepších momentů, které jsme zachytili během naší akce "DOBROKRUH Kulatý stůl pro neziskovky".

Můžete se ponořit do atmosféry akce prostřednictvím níže uvedené galerie.


Mějte prosím na paměti, že se tyto obrázky nedokážou zcela vyrovnat skutečnému zážitku z účasti, ale doufáme, že Vám přiblíží, jak inspirující a obohacující tento den pro nás všechny byl.

Nechcete aby Vám pozvání na naše další akce uniklo? Zaregistrujte se k odběru novinek na našem webu.

53 zobrazení

Comments


bottom of page