top of page

Už jste slyšeli náš nový podcast?

Podcastem "dobrohráči" chceme odkrývat příběhy z neziskového světa. V první epizodě pak rovnou představujeme organizaci Magdaléna, o.p.s.

Neziskový sektor je plný hrdinů a hrdinek, kteří dennodenně pracují na změně světa k lepšímu. Jejich příběhy jsou často neviditelné, ale zasluhují si být slyšeny a oceněny. To je přesně to, co podcast "dobrohráči" přináší - poutavé rozhovory s těmi, kteří stojí za činností zajímavých neziskových organizací.

"dobrohráči" je podcast, který nám představuje nejen zajímavé neziskové organizace, ale také jednotlivce, kteří jsou nositeli jejich mise. Každá epizoda se hlouběji věnuje konkrétní neziskové entitě a detailně analyzuje dopad jejího úsilí na společnost.

Podcast "Dobrohráči" je výzvou nejen pro odborníky z oblasti neziskového sektoru, ale i pro širší veřejnost. Tito lidé nám ukazují, že společensky prospěšné organizace mají obrovský dopad na naši každodenní realitu, a jejich práce by měla být oceněna a podpořena. A co víc, jejich příběhy nám dokazují, že každý z nás může být "dobrohráčem" ve svém vlastním způsobu. Stačí se nechat inspirovat a začít jednat.


O čem byla první epizoda?

Jak se daří jedné z největších organizací se zaměřením na boj se závislostním chováním? Jaká je průměrná úspěšnost léčby? Proč dnes mladí lidé začínají brát návykové látky a kdy už je má konzumace návykových látek nebezpečná?


Nejen o tom jsme si povídali v prvním dílu podcastu dobrohráči.


Podcast "dobrohráči" najdete na všech oblíbených podcastových platformách.
16 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page