top of page

Udržitelné forum 2023 a DOBROKRUH

V týmu DOBROKRUH věříme, že je klíčové neustále se učit, růst a být na přední linii trendů a událostí, které mají vliv na naši práci a společnost jako celek. Proto jsme se nedávno zúčastnili Udržitelného Fóra 2023, které pořádal prestižní týdeník EKONOM. Tato akce byla skvělou příležitostí ke sdílení našich postřehů a názorů, ale také k učení se od ostatních.


ESG jsou tři klíčové aspekty, které dnes formují zodpovědné chování firem ve vztahu k životnímu prostředí, společnosti a řízení rizik. A je jasné, že tyto aspekty nyní hrají klíčovou roli v podnikání na všech úrovních - od malých podniků až po veřejné organizace a úřady.

Fórum bylo plné inspirativních příspěvků a diskusí o tom, jak můžeme přispět k udržitelnému rozvoji ve svých oblastech. Byli jsme obzvláště rádi za vznik žebříčku udržitelnosti, který je nezávislým hodnocením firem na základě jejich strategií a projektů v oblasti udržitelnosti.

Je jasné, že jsme na cestě k vytvoření zdravější, spravedlivější a udržitelnější společnosti. A v DOBROKRUH jsme hrdí, že můžeme být součástí této cesty a přispívat svými akcemi a projekty. Události jako Udržitelné Fórum 2023 nám poskytují skvělou příležitost pro setkání s myšlenkovými lídry, sdílení našich nápadů a učení se od ostatních. Jsme vděční za možnost být součástí této důležité diskuse a těšíme se na další kroky v naší cestě k udržitelnosti.


Výsledková listina Ekonom žebříčku udržitelnosti 2023


Kategorie strategie

1. místo: Vodafone Czech Republic, a.s.

2. místo: ČEZ, a. s.

3. místo: Servisbal Obaly s.r.o.


Kategorie projekt

1. místo: Plzeňský Prazdroj, a.s.

2. místo: Kooperativa pojišťovna, a.s.

3. místo: Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.


Čestné uznání poroty

za projekt v oblasti vzdělávání a rozvoje EDU.Lab

za projekt v sociální oblasti: Good Sailors, s.r.o.10 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page