top of page

Získejte (a řiďte) dobrovolníky pro své projekty

Mobilní aplikace DOBROKRUH přináší nejšiřší nabídku dobrovolnických projektů v České republice s jednoduchou možností registrovat se na zvolenou aktivitu jako dobrovolník. Spolu s mobilní aplikací DOBROKRUH přinášíme i jednoduchý systém pro neziskové organizace na správu svých dobrovolnických projektů a dobrovolníků samotných.

Neutral Simple Phone Notification Instagram Story (7).png

Intuitivní systém pro neziskovky

Spolu s mobilní aplikací DOBROKRUH poskytujeme spolupracujícím neziskovým organizacím a spolkům bezplatný nástroj pro vytváření a správu svých dobrovolnických projektů a zapojených dobrovolníků. Náš online systém prošel rozsáhlou aktualizací. Nově je kompletně v češtině a garantujeme Vám, že se s ním naučíte pracovat do 3 minut o prvního přihlášení.

Working in Library

PROJEKT DO MINUTY

V rámci našeho on-line systému můžete snadno vytvářet a upravovat své dobrovolnické projekty. Jakmile je projekt schválen, začne se projekt zobrazovat v mobilní aplikaci DOBROKRUH. Podívejte se, jak snadné to je.

Volunteers Cleaning

SPRÁVA DOBROVOLNÍKŮ

U každého projektu si můžete kdykoliv zobrazit seznam přihlášených dobrovolníků, podívat se na jejich profil a zobrazit si jejich kontaktní údaje. Nově si také můžete stahovat seznamy dobrovolníků v formátu .xlsx

Website creation

WEBOVÉ STRÁNKY PROJEKTŮ

Nejen v mobilní aplikaci se budou Vaše projekty zobrazovat. Ke každému projektu Vám vytvoříme personalizovanou webovou stránku, pomocí které se na aktivitu lze také přihlásit. Odkaz na tuto stránku můžete sdílet na webu a sociálních sítích.

Untitled design (2).png
NADACE KRÁSA POMOCI (1).png
NADACE KRÁSA POMOCI (2).png
NADACE KRÁSA POMOCI (3).png
NADACE KRÁSA POMOCI (4).png
Untitled design (19).png
NADACE KRÁSA POMOCI (6).png
Untitled design (29).png
bottom of page