top of page
 • Jak program funguje?
  Program je založen na individuálním poradenství, které je poskytováno online nebo offline. Jakmile prostřednictvím speciální stránky, která je k dispozici Vašim zaměstnancům obdržíme žádost o pomoc v oblasti financí (žádat ale mohou i o jiný druh pomoci), aktivujeme u tohoto žadatele program "Finance 2023". Žadateli nejprve zašleme jednoduchý manuál, který mu pomůže rozklíčovat nejdůležitější pojmy v jeho situaci. Manuál srozumitelně vysvětluje, jaké má žadatel možnosti, jaká jsou jeho práva a na co si dát pozor. Následně propojujeme žadatele o pomoc s pracovníkem advokátní kanceláře, který si s žadatelem domluví úvodní konzultaci. Na úvodní konzultaci dojde k důkladnému rozebrání situace a návrhu dalších kroků. Pracovník advokátní kanceláře zůstává s žadatelem i nadále v kontaktu a pomáhá s realizací dalších kroků - ať už jde o sepsání návrhu na vyhlášení osobního bankrotu, využití institutu milostivého léta, poskytnutím rad stran právní ochrany majetku nebo zodpovězením veškerých dotazů. Žadatel o pomoc tak získá profesionálního partnera, který mu je k dispozici po celou dobu řešení své nepříznivé finanční situace.
 • Kolik to stojí?
  Pro žadatele o pomoc je pomoc poskytovaná zcela zdarma. Zapojeným firmám je účtován symbolický měsíční poplatek za účast v projektu podle celkového počtu zaměstnanců.
 • Jak se může firma zapojit?
  Stačí vyplnit formulář na této stránce. Následně se s Vámi spojí náš pracovník, vysvětlí Vám jak program funguje, zodpoví veškeré dotazy a domluví s Vámi vytvoření speciální landing page pro Vaše zaměstnance. Poradíme také s tím, jak vhodně informovat Vaše zaměstnance o možností využití programu.
 • Proč potřebujeme aby se zapojili rovnou firmy?
  DOBROKRUH přijímá žádosti i od "anonymních žadatelů", ale ze zkušenosti víme, že bývá-li obdobný projekt zaštítěn nebo doporučen zaměstnavatelem, zaměstnanci k tomu přistupují mnohem zodpovědněji. Mnoho lidí na tomto projektu pracuje zdarma nebo za symbolickou odměnu a chceme se tak věnovat pouze žadatelům, kteří mají skutečný zájem na vyřešení své situace. Propojení se zaměstnavatelem je jakousi garancí. Firmám však nikdy neposkytujeme data o tom, co je s jejich zaměstnanci řešeno.
 • Co je to DOBROKRUH?
  DOBROKRUH je naší reakcí na složitost dnešní doby. Je to naše cesta, jak přispět k tomu, aby svět byl o něco jednodušší a lepší místo k životu pro všechny. V DOBROKRUHU jsme vždy připraveni pomoci. Cílem CSR projektu DOBROKRUH je propojit ty, kteří pomoc potřebují, s prověřenými organizacemi nebo programy, které jsou schopny nabídnout relevantní a cílenou pomoc. DOBROKRUH je náš odhodlaný závazek pomoci lidem nalézt správnou cestu v době, kdy se ocitnou v nesnázích či čelí problémům. Přestože jsme v jádru IT firma, rozumíme významu lidského doteku a empatie. Snažíme se také uchopit sesbíraná a anonymizovaná data tak, abychom je mohli efektivně využít pro vytváření preventivních programů a akčních plánů. Díky tomuto přístupu můžeme lépe porozumět tomu, co obyvatele jednotlivých regionů skutečně trápí, a tak jim efektivněji pomáhat.
 • Jak vypadá landing page pro naše zaměstnance?
  Stránku vždy vytváříme unikátní pro každou zapojenou firmu. Vždy obsahuje logo a text pro zaměstnance. Příklad si můžete prohlédnout třeba zde.
bottom of page